2024-05-06@03:43:43 GMT
۴۰۷۰ نتیجه - (۰.۰۲۵ ثانیه)
جدیدترینهای «حریفان خود»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان از سوم تا دهم شهریور به میزبانی بلغارستان و با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد. قرعهکشی این مسابقات روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار شد و ۱۶ تیم شرکت کننده حریفان خود را شناختند. مرحله مقدماتی این رقابتها به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد و تمام ۱۶ تیم ملی شرکت کننده به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد. برندگان نخستین بازی مرحله حذفی راهی مرحله یک چهارم نهایی خواهند شد، در حالی که بازندهها برای تعیین جایگاههای نهایی از ردهبندی نهم تا شانزدهم در پلیآف بازی خواهند کرد. گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون بوکس ،تیمهای جوانان و امید ایران با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدند تا در رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا شرکت کنند. جلسه هماهنگی و همچنین مراسم قرعهکشی این پیکارها عصر امروز جمعه برگزار شد و حریفان نمایندگان ایران بدین شرح مشخص شدند: تیم جوانان: وزن ۴۸ کیلوگرم: مهدی شعبان با رابرت مالنوک از فیلیپین وزن ۵۱ کیلوگرم: مهدی کاظمی با برنده قرقیزستان و تاجیکستان وزن ۵۴ کیلوگرم: مهدی سلطانی با برنده فیلیپین و مغولستان وزن ۵۷ کیلوگرم: رضا فضلی با بدرا الصدرانی از امارات وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: سیدعلیاکبر میراحمدی با برنده عراق و هند وزن ۸۰ کیلوگرم: سام استکی با مهرالدینوف از ازبکستان وزن ۸۶ کیلوگرم: امیررضا ملکخطابی در قرعه...
قرعهکشی رقابتهای جامجهانی ووشو برگزار شد و نمایندگان کشورمان در ساندا و تالو حریفان خود را شناختند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مراسم وزنکشی و قرعهکشی رقابتهای انتخابی جامجهانی ۲۰۲۴ و همچنین نشست فنی این پیکارها صبح امروز (سهشنبه - ۴ اردیبهشت ماه) در شهر جیانگیئن کشور چین برگزار شد و نمایندگان ساندا و تالوی کشورمان حریفان خود را شناختند.بر این اساس در وزن ۶۵- کیلوگرم زنان، صدیقه دریایی در نخستین دیدار خود به مصاف دوی مهارابام از هند میرود. وی در صورت برتری در این دیدار باید با برنده دیدار نمایندگان ترکیه و نپال پیکار کند.سهیلا منصوریان در وزن ۶۰- کیلوگرم به مصاف ژیچین لی از چین میرود. در وزن ۷۵- کیلوگرم نیز...
قرعهکشی رقابتهای جامجهانی ووشو برگزار شد و نمایندگان کشورمان در ساندا و تالو حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ مراسم وزنکشی و قرعهکشی رقابتهای انتخابی جامجهانی 2024 و همچنین نشست فنی این پیکارها صبح امروز(سهشنبه - 4 اردیبهشت ماه) در شهر جیانگیئن کشور چین برگزار شد و نمایندگان ساندا و تالوی کشورمان حریفان خود را شناختند.بر این اساس در وزن 65- کیلوگرم زنان، صدیقه دریایی در نخستین دیدار خود به مصاف دوی مهارابام از هند میرود. وی در صورت برتری در این دیدار باید با برنده دیدار نمایندگان ترکیه و نپال پیکار کند.سهیلا منصوریان در وزن 60- کیلوگرم به مصاف ژیچین لی از چین میرود. در...
مراسم وزنکشی و قرعهکشی رقابتهای انتخابی جامجهانی ۲۰۲۴ و همچنین نشست فنی این پیکارها صبح امروز در شهر جیانگیئن کشور چین برگزار شد و نمایندگان ساندا و تالوی کشورمان حریفان خود را شناختند. بر این اساس در وزن ۶۵- کیلوگرم زنان، صدیقه دریایی در نخستین دیدار خود به مصاف “دوی مهارابام” از هند میرود. وی در صورت برتری در این دیدار باید با برنده دیدار نمایندگان ترکیه و نپال پیکار کند. در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز سهیلا منصوریان به مصاف “ژیچین لی” از چین میرود. در وزن ۷۵- کیلوگرم زنان، شهربانو منصوریان به مصاف “رانی موندال” بندگلادش میرود. وی در صورت برتری در این دیدار باید به مصاف برنده رقابت چین و هند برود. در بخش مردان نیز؛ در وزن...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کشتی، رقابتهای کسب سهمیه المپیک کشتی آزاد فردا (۳۱ فروردین) و کشتی فرنگی یکشنبه آغاز میشود. مراسم قرعه کشی اوزان ۶ گانه امروز در بیشکک قرقیزستان برگزار شد. نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: کشتی آزاد: در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور اول در مقابل آیال بلولیوبسکی از تاجیکستان پیکار خواهد کرد و در صورت پیروزی، در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل برنده مبارزه مونخ باتخویاگ از مغلوستان و بیلال از پاکستان کشتی خواهد گرفت. در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، قرعه کشی مسابقات فیدر جهانی تنیس روی میز چک برگزار شد و سه نماینده پینگ پنگ ایران حریفان خود را شناختند.ندا شهسواری، مهشید اشتری و نوید شمس سه نماینده ایرانی حاضر در رقابتها که کار خود را در جدول حذفی مقدماتی از امروز آغاز خواهند کرد.در نخستین بازی، ندا شهسواری دارنده رنکینگ ۳۹۴ دنیا با نیکولتا استفانوا دارنده رتبه ۲۳۷ دنیا از ایتالیا روبرو خواهد شد و در صورت پیروزی در گام دوم با آنا کودینا از آرژانتین دیدار خواهد شد.شهسواری در مرحله نخست امروز از ساعت ۱۱ به وقت تهران با حریف ایتالیایی خود روبرو خواهد شد.مهشید اشتری دارنده رنکینگ ۳۴۸ دنیا یکشنبه از ساعت ۱۲ به وقت تهران با کهو از...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مراسم قرعه کشی رقابتهای جوانان جهان دیروز برگزار شد و تیم ایران در گروه یک با تیمهای رومانی، هلند و برزیل هم گروه شد. تیم جوانان دختر ایران سال گذشته در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا توانست جواز حضور در رقابتهای قهرمانی جهان مقدونیه را بدست آورد.رقابتهای جوانان دختر قهرمانی جهان از ۳۰ خرداد الی ۱۰ تیر با حضور ۳۲ تیم در مقدونیه برگزار خواهد شد
با انجام مراسم قرعهکشی رقابتهای بینالمللی کوراش پوریا ولی، ورزشکاران ایرانی حاضر در این رویداد، حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریای ولی در دو وزن 90- کیلوگرم و 90+ کیلوگرم طی روزهای 23 و 24 فرودین ماه با حضور نمایندگان 14 کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار میشود.پس از انجام مراسم وزنکشی و قرعهکشی، نمایندگان کشورمان در این دو دسته وزنی حریفان خود را شناختند.بر این اساس و در وزن 90 - کیلوگرم، مسعود قویبازو به مصاف قدرتالله بیگزاد نماینده افغانستان میرود و رضا پارساپور با عمر بزورف از ازبکستان دیدار خواهد کرد.در همین وزن امید تیزتک با...
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای قهرمانی توسعه تنیس آسیا به میزبانی کوچینگ مالزی برگزار خواهد شد که پس از انجام مراسم قرعهکشی، هانا شعبانپور شانس شماره ۵ جدول انفرادی، فردا دوشنبه و در نخستین دیدار خود به مصاف حریفی از اندونزی میرود. کیارش صادقی دیگر نماینده ایران در این رویداد که شانس شماره ۴ به شمار میرود، در جدول انفرادی با قرعه استراحت روبرو شد و باید خود را آماده دیدار با برنده هنگکنگ و نپال کند. این دو تنسیور جوان ایران به دلیل درخشش در رویدادهای مختلف از جمله مسابقات عمان با دعوت فدراسیون تنیس آسیا انتخاب شده تا در کنار نمایندگانی از کشورهای چین، هنککنگ، اندونزی، ژاپن، مالزی، میانمار، نپال، سوریه، هند، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، چین تایپه، ازبکستان،...
یورگن کلوپ: حریفان می دانند اگر 1 بر 0 از لیورپول جلو باشند، نباید خود را برنده بازی بدانند / زیرنویس فارسی
صحبت های جالب سرمربی لیورپول از روحیه مبارزه طلبی بازیکنان تیمش. دانلود (12MB)
حریفان تیمهای تراکتور و مس سونگون در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری ایمنا از آذربایجانشرقی، مراسم قرعهکشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور صبح امروز _یکشنبه بیست و هفتم اسفند_ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد و ۱۶ تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند. طبق قرعه، تراکتور در این دور از رقابتها به مصاف ذوبآهن میرود که دیدار دو تیم در تبریز برگزار خواهد شد. مس سونگون دیگر نماینده فوتبال آذربایجان نیز رودرروی هوادار تهران قرار میگیرد؛ نماینده پایتخت میزبان این بازی خواهد بود. تراکتور در مرحله قبلی با توجه به حاضر نشدن حریفش در میدان با رأی کمیته انضباطی برنده شده و به...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال پسر آسیا از دوم تا نهم مرداد سال آینده در شهر سورابایا اندونزی برگزار خواهد شد. مراسم قرعهکشی این مسابقات امروز (سهشنبه ۲۳ اسفند) با حضور شانریت مدیر اجرایی کنفدراسیون آسیا در مقر این کنفدراسیون در تایلند برگزار شد و کشورهای شرکت کننده به صورت آنلاین در آن شرکت کردند. ۱۶ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که اسامی چهار تیم پس از برگزاری مسابقات انتخابی در مناطق مرکزی، اقیانوسیه، شرق و جنوب شرقی آسیا مشخص خواهد شد. گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی جوانان پسر آسیا به قرار زیر است: گروه A: اندونزی، عربستان سعودی،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال پسر آسیا از دوم تا نهم مرداد سال آینده در شهر سورابایا اندونزی برگزار خواهد شد. مراسم قرعهکشی این مسابقات امروز (سهشنبه ۲۳ اسفند) با حضور شانریت مدیر اجرایی کنفدراسیون آسیا در مقر این کنفدراسیون در تایلند برگزار شد و کشورهای شرکت کننده به صورت آنلاین در آن شرکت کردند. ۱۶ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که اسامی چهار تیم پس از برگزاری مسابقات انتخابی در مناطق مرکزی، اقیانوسیه، شرق و جنوب شرقی آسیا مشخص خواهد شد. گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی جوانان پسر آسیا به قرار زیر است: گروه A: اندونزی، عربستان سعودی، نماینده منطقه...
تیمهای والیبال جوانان و نوجوانان، حریفان خود را در مسابقات قهرمانی آسیا شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رقابتهای والیبال قهرمانی زیر 20 سال پسر آسیا از دوم تا نهم مرداد سال آینده در شهر سورابایا اندونزی برگزار خواهد شد.تیم رویایی نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال 1402 معرفی شدمراسم قرعهکشی این مسابقات امروز (سهشنبه 23 اسفند) با حضور شانریت مدیر اجرایی کنفدراسیون آسیا در مقر این کنفدراسیون در تایلند برگزار شد و کشورهای شرکت کننده به صورت آنلاین در آن شرکت کردند.16 تیم در این رقابتها شرکت میکنند که اسامی چهار تیم پس از برگزاری مسابقات انتخابی در مناطق مرکزی، اقیانوسیه، شرق و جنوب شرقی آسیا مشخص خواهد شد.گروه...
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال پسر آسیا از دوم تا نهم مرداد سال آینده در شهر سورابایا اندونزی برگزار خواهد شد. مراسم قرعهکشی این مسابقات امروز (سهشنبه ۲۳ اسفند) با حضور شانریت مدیر اجرایی کنفدراسیون آسیا در مقر این کنفدراسیون در تایلند برگزار شد و کشورهای شرکت کننده به صورت آنلاین در آن شرکت کردند. ۱۶ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که اسامی چهار تیم پس از برگزاری مسابقات انتخابی در مناطق مرکزی، اقیانوسیه، شرق و جنوب شرقی آسیا مشخص خواهد شد. گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی جوانان پسر آسیا به قرار زیر است: گروه A: اندونزی، عربستان سعودی، نماینده منطقه شرق آسیا و نماینده منطقه اقیانوسیه گروه B: ایران، چین، چین تایپه...
نبرد آبی و قرمزهای تهران با حریفان اهوازی خود پیش از دربی/ شاگردان مورایس به دنبال قطع نوار ناکامی در لیگ
مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال با انجام ۵ دیدار در شهرهای مختلف روز جمعه به پایان میرسد و در حساسترین بازی ها، تیم استقلال به مصاف همنام خوزستانی خود میرود و تیم پرسپولیس هم پذیرای تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی است. مس رفسنجان- تراکتور/ روز جمعه ۱۵:۴۵ تیم فوتبال مس رفسنجان با تغییر و تحولات در کادر فنی خود نتایج خوبی کسب کرده است و از زمانی که محرم نوید کیا هدایت این تیم کرمانی را برعهده گرفته این تیم ۲ برد و ۲ تساوی کسب کرده و گلی هم دریافت نکرده است. تیم مس رفسنجان در بازی جام حذفی هم توانست دست به کار بزرگی بزند و تیم استقلال پرافتخارترین تیم جام حذفی را...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، رقابتهای بین المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار میشود.بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فردا پنج شنبه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم روز جمعه برگزار خواهد شد.آغاز این رقابتها از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت ایران است و مسابقات هر وزن در همان روز پایان مییابد.نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر شرکت کرده اند، پویا دادمرز در دور نخست با آراکی میزکوکی از ژاپن پیکار میکند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به...
به گزارش قدس آنلاین رقابتهای بین المللی کشتی جام وهبی امره ترکیه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار میشود. بر اساس برنامه این رقابتها، مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم فردا پنج شنبه و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم روز جمعه برگزار خواهد شد. آغاز این رقابتها از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت ایران است و مسابقات هر وزن در همان روز پایان مییابد. نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر شرکت کرده اند، پویا دادمرز در دور نخست با آراکی میزکوکی از ژاپن پیکار میکند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف مورتابک اولو...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، رقابتهای اسنوکر ۲۰۲۴ قهرمانی آسیا ۲۸ بهمن لغایت ۴ اسفند برگزار میشود و تیم ملی اسنوکر کشورمان متشکل از امیر سرخوش، علی قره گوزلو و میلاد کاشانی تحت هدایت کامران شهلا و سرپرستی سعید ابولسانی در این مسابقات حضور پیدا میکنند. امیر سرخوش ملیپوش شایسته کشورمان در دو دوره قبلی این مسابقات عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. عصر امروز جمعه ۲۷ بهمن ماه قرعه کشی مرحله گروهی این مسابقات انجام شد و ورزشکاران کشورمان حریفان خود در این مسابقات را شناختند. گروه Aامیر سرخوش (ایران)، محمد رئیس (افغانستان)، یانگ هوانگ (کره جنوبی)، شعیب خان (هندوستان)، محمد البینالی (قطر) گروه Cمیلاد کاشانی (ایران)، علی العبیدلی (قطر)، طارق الحداد (سوریه)، احمد عبول (کویت)،...
به گزارش خبرگزاری فارس،جلسه فنی و مراسم قرعه کشی تورنمنت بین المللی بلغارستان امروز شنبه چهاردهم بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در شهر صوفیه برگزار شد و هفت بوکسور کشورمان حریفان خود را شناختند. این مسابقات از فردا(یکشنبه) با حضور نمایندگان ۲۹ کشور آغاز خواهد شد و ۱۷۸ بوکسور در بخش مردان در این رقابت ها حضور دارند. قرعه کشی بوکسورهای کشورمان به شرح ذیل است: وزن ۵۱ کیلوگرم: مصطفی ریگی به مصاف ارمنستان خواهد رفت. وزن ۵۷کیلوگرم: دانیال شه بخش با برنده ازبکستان و قرقیزستان مبارزه خواهد کرد. وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: علس حبیبی نژاد با هند مبارزه خواهد کرد. وزن ۷۱ کیلوگرم: مسلم مقصودی با تاجیکستان رقابت خواهد کرد. وزن ۸۰ کیلوگرم: میثم قشلاقی به مصاف لیتونی خواهد رفت. وزن...
به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امروز با پیروزی خانگی 5-2 مقابل نوریچ به مرحله پنجم جام حذفی صعود کرد. مرحله پنجم با حضور شانزده تیم برگزار شده و حکم مرحله یک هشتم نهایی این جام را دارد. قرعهکشی این مرحله از جام حذفی بین دو نیمه دیدار لیورپول و نوریچ انجام شد. قرار بود قرعهکشی پیش از شروع دیدار لیورپول انجام شود اما نیمه کاره ماندن دیدار وولوز و وست برومویچ به دلیل درگیری هواداران باعث شد مراسم با تاخیر و بین دو نیم دیدار لیورپول برگزار شود. اولین قرعه برای دیدار مرحله یکهشتم بازی منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی بود که باید به دیدار تیم لیگ برتری لوتون تاون برود. لیورپول که با پیروزی مقابل نوریچ صعود کرد هم در...
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعهکشی مسابقات لیگ دسته دو هندبال مردان کشور برگزار شد و تیم هندبال فیروز آباد در گروه الف منطقه جنوب، در کنار تیمهای پارس شهرکرد، کنگان بوشهر و ایلام قرار گرفت. همچنین تیم مرودشت در گروه ب با تیمهای پارس پویان شهرکرد، پیشگامان یزد و نجف آباد دیدار میکند. در این رقابتها ۱۸ تیم حضور دارند که ۹ تیم در منطقه شمال و ۹ تیم در منطقه جنوب با هم رقابت میکنند. مسابقات لیگ دسته دو هندبال مردان کشور از بیستم بهمن آغاز میشود. کد خبر 6004458
خبرگزاری آریا - قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین روسیه، بعد از ظهر دیروز (چهارشنبه) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین، از امروز (پنج شنبه) در شهر کراسنویارسک روسیه آغاز شده و تا روز یکشنبه 8 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. طبق برنامه این رقابت ها نمایندگان کشورمان با توجه به اوزان اعزامی، مسابقات خود را از فردا (جمعه) آغاز خواهند کرد و نتایج قرعه کشی آن ها به شرح زیر است: در وزن 65 کیلوگرم که 43 کشتی گیر حضور دارند، علی خرمدل پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف رشید اف از روسیه می...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 67 کیلوگرم که 35 نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول به مصاف هاوارد یورگنسن از نروژ می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور دوم با آندرس وتچ از سوئیس کشتی می گیرد. در وزن 77 کیلوگرم که 43 شرکت کننده دارد، امیر عبدی در دور اول با آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی پیکار می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف یوری لومادزه از گرجستان می رود. در وزن 87 کیلوگرم که با حضور 35 کشتی گیر برگزار می شود، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 67 کیلوگرم که 35 نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول به مصاف هاوارد یورگنسن از نروژ می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور دوم با آندرس وتچ از سوئیس کشتی می گیرد. در وزن 77 کیلوگرم که 43 شرکت کننده دارد، امیر عبدی در دور اول با آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی پیکار می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف یوری لومادزه از گرجستان می رود. در وزن 87 کیلوگرم که با حضور 35 کشتی گیر برگزار می شود، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور...
قرعه کشی مرحله پلی آف حذفی لیگ کنفرانس اروپا، برگزار شد و تیم های رقیبان خود را شناختند. طرفداری | همچون لیگ اروپا، در مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا، صدرنشین های گروه های هشت گانه مستقیما راهی مرحله یک هشتم نهایی می شوند. پیش از شروع مرحله یک هشتم نهایی لیگ کنفرانس اروپا، هشت تیم سوم گروه های لیگ اروپا و هشت تیم دوم گروه های لیگ کنفرانس اروپا در یک دیدار پلی آف باید رفت و برگشت به مصاف هم بروند و برنده این دیدارها به یک هشتم نهایی لیگ کنفرانس اروپا می رسد. مزیت صدرنشینی در گروه های لیگ کنفرانس اروپا، انجام دو بازی کم تر نسبت به سایر تیم هاست. قرعه کشی مرحله حذفی لیگ کنفرانس اروپا...
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما، مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا از فردا ۲۳ آذر در پاتایا تایلند آغاز میشود و تا ۲۸ آذر ادامه خواهد داشت. کیمیا زارعی و فاطمه مجلل در رده زیر ۲۳ سال بانوان، آوینا بخشایی و مهنا حاجیحسینی در بانوان جوانان و ابوالفضل سطوتی و امیررضا عبدالی در بخش مردان زیر ۲۳ سال و جوانان در رقابت شرکت میکنند.محمدعلی قرائت به عنوان مربی و یاسمن حمزهپور به عنوان دستیار مربی کادر فنی تیم در این دوره از مسابقات را تشکیل میدهند. پس از برگزاری جلسه سرپرستان تیمها، رقبای پاروزنان کشورمان در دور مقدماتی مشخص شدند.ملیپوشان ایران فردا در دور مقدماتی ۴ ماده به مصاف رقیبان میروند.مسابقات دور مقدماتی پاروزنان ایران در مسابقات...
نمایندگان کشورمان در وزن ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم حریفان خود را در مرحله مقدماتی گرنداسلم شناسایی کردند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه کشی مرحله مقدماتی مسابقات گرند اسلم در سال 20233 در اوران 68- و 80+ کیلوگرم، درر شهر ووشی چین برگزار خواهد شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.اعزام 20 تکواندوکار به مسابقات گرنداسلم/ ملیپوشان در جستجوی سهمیه از طریق رنکینگ در وزن 68- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در مرحله نخست به مصاف نوربک گازز از قزاقستان میرود و در صورت پیروزی حریف هو جون جین از کرهجنوبی خواهد شد. سروش احمدی با چن چنگ از چین پیکار می کند و در صورت برتری به مصاف برنده دیدار امیررضا غلامی با لوخن تئو از فرانسه خواهد...
قرعهکشی مسابقات پاراتکواندو مرحله نهایی گرندپری برگزار شد و پنج نماینده ایران رقبای خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، این دوره از مسابقات از ساعت 13:30 امروز (جمعه 10 آذر) با حضور 71 تکواندوکار از 22 کشور به میزبانی انگلیس در سالن «آرنا» شهر منچستر آغاز خواهد شد. تیم ملی کشورمان در این مسابقات 5 نماینده دارد که با برگزاری مراسم قرعه کشی رقبای خود را شناختند.سه ایرانی در بین نامزدهای بهترینهای تکواندو جهانمریم عبدالله پور در وزن 47- کیلوگرم در اولین دیدار باید با حریفی از ترکیه پیکار کند و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی به مصاف «ایساکووا» از ازبکستان برود. در این وزن هفت ورزشکار به رقابت خواهند پرداخت.در وزن 63-...
ایسنا/کرمان هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان با پیروزی نمایندگان کرمان به پایان رسید. امروز سوم آذر ماه و در هفته دوم این رقابتها، خاتون بم به مصاف آوای تهران رفت و با هشت گل میهمان خود را بدرقه کرد. در دیگر دیدار این هفته، دو تیم شهرداری سیرجان و ایساتیس شیراز با هم جدال کردند که در پایان سیرجانیها موفق شدند با چهار گل حریف خود را شکست دهند. انتهای پیام
خبرگزاری آریا-عبادی و پیوندی نمایندگان تیم جودو نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در نخستین مبارزه حریفان خود را ایپون کردند. به گزارش خبرگزاری آریا، نخستین روز از مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان آسیا از امروز پنجشنبه (25 آبان) با حضور 15 کشور در ورزشگاه «آلپومیش» تاشکند ازبکستان آغاز شد.در چارچوب این رقابت ها، متین عبادی در وزن 60- کیلوگرم تیم جودو نوجوانان در نخستین مبارزه به مصاف «یوسف البرک» از کویت رفت و در کمتر از 10 ثانیه حریف خود را ایپون کرد. عبادی در مرحله یک هشتم به مصاف «عیساکوف» از قزاقستان میرود.امید پیوندی هم در وزن 66- کیلوگرم تیم جودو نوجوانان کشورمان در اولین دیدار به مصاف «روسلان کازنیسف» از ترکمنستان رفت و در نهایت حریف خود...
به گزارش خبرنگار فارس از شیراز ، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته یازدهم لیگ آزادگان فردا پنج شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف استقلال آبی پوشان ملاثانی خواهد رفت. شاگردان مهدی رجب زاده طی ۱۰ هفته گذشته با کسب شش پیروزی ، دو تساوی و دو باخت و کسب ۲۰ امتیاز در جایگاه سوم جدول ۱۸ تیمی لیگ آزادگان قرار گرفته اند. تیم شهر راز شیراز دیگر نماینده استان در لیگ آزادگان نیز فردا پنج شنبه در کرمان به مصاف مس این شهر می رود . شاگردان ستار زارع تاکنون با کسب چهار پیروزی ، چهار تساوی ، دو شکست و کسب ۱۶ امتیاز در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار گرفته اند. پایان پیام/
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، در هفته سوم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ایران، عصر امروز ۵ دیدار برگزار شد که طی آن مدعیان برابر حریفان خود به برتری رسیدند. در یکی از مهمترین دیدارهای هفته سوم دربی شهر اصفهان بین تیم های سپاهان نوین و فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد که سپاهان علی رغم باخت در نیمه اول توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ نوین را شکست دهد. سپاهان نوین که به تازگی با مجید رحیمی زاده قرارداد همکاری امضا کرده، با بازیکنان جوان خود بازی خوبی را در هر دو نیمه ارائه داد اما با بدشانسی در دقایق پایانی این بازی، نتیجه را واگذار کرد. در دیگر دیدار امروز فرازبام خائیز دهدشت که...
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در هفته سوم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ایران، عصر امروز ۵ دیدار برگزار شد که طی آن مدعیان برابر حریفان خود به برتری رسیدند. در یکی از مهمترین دیدارهای هفته سوم دربی شهر اصفهان بین تیم های سپاهان نوین و فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد که سپاهان علی رغم باخت در نیمه اول توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ نوین را شکست دهد. سپاهان نوین که به تازگی با مجید رحیمی زاده قرارداد همکاری امضا کرده، با بازیکنان جوان خود بازی خوبی را در هر دو نیمه ارائه داد اما با بدشانسی در دقایق پایانی این بازی، نتیجه را واگذار کرد. در دیگر دیدار امروز فرازبام خائیز دهدشت که به...
تیمهای بسکتبال فینیکس سانز و فیلادلفیا سونی سیکسرز، حریفان خود را دیدارهای صبح امروز NBA شکست دادند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فینیکس سانز در ادامه دیدارهای خود از لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، NBA بامداد امروز (یکشنبه) به مصاف یوتا جز رفت و با 26 امتیاز کوین دورنت به دومین پیروزی فصل رسید. لوری مارکانن، ستاره فنلاندی جز 19 امتیاز برای تیمش کسب کرد.لیگ NBA| برخورد گرم کوین دورنت و لبران جیمزفیلادلفیا سونی سیکسرز با در درخشش 2 ستاره خود، جوول امبید و تایریس مکسی بر تورونتو رپتورز، تنها تیم کانادایی NBA پیروز شد و اولین پیروزی خود را دست آورد. امبید و مکسی هر کدام 34 امتیاز برای سیکسرز به دست آورد.نتایج دیدارهای صبح...
قرعهکشی مسابقات گرند اسلم ابوظبی برگزار شد و محمودی و فتحیپور حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، قرعهکشی مسابقات گرانداسلم ابوظبی امروز (سهشنبه - یک آبان ماه) برگزار شد و دو جودوکار ایرانی حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند.فردا (سهشنبه - 20 آبان ماه) و در رقابتهای وزن 66- کیلوگرم که با حضور 29 جودوکار برگزار خواهد شد، ابوالفضل محمودی پس از یک دور استراحت به مصاف برنده مبارزه کویت و مغولستان میرود.ازبکستان میزبان مسابقات جودو ردههای سنی آسیا شد مهدی فتحیپور نیز روز چهارشنبه (سوم آبان ماه) در وزن 81- کیلوگرم ابتدا باید با خوبتسوف قهرمان سال 2017 اروپا از روسیه مبارزه کند و در...
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: با همه نفراتمان به هانگژو نیامدهایم و چهار نفر از بهترینهای تیم در تهران برای پارالمپیک پاریس تمرین میکنند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان پس از دیدار با تایلند اظهار داشت: بازی اول همیشه سخت است. تا با شرایط سالن و آب و هوا هماهنگ شویم، زمان لازم است. ما تنها یک جلسه در این سالن تمرین داشتیم و فقط یک بازی تدارکاتی با چین را پشت سر گذاشتیم. ضمن اینکه با همه نفراتمان به هانگژو نیامدهایم و چهار نفر از بهترینهای تیم در تهران برای پارالمپیک پاریس تمرین میکنند.پوشش زنده بازیهای پاراآسیایی| 8 طلا، 7 نقره و...
رقابتهای بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا درر آستانه قزاقستان آغاز شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. قرعه کشی مسابقات بدین شرح است: نوجوانان وزن ۴۶ کیلوگرم: مهدی روزبهانی در گام نخست به مصاف "قرباناوف" از ازبکستان میرود. وزن ۵۴ کیلوگرم: پویا کریمیان در اولین مبارزه به مصاف "بادر الصدرانی" اماراتی میرود. وزن ۵۷ کیلوگرم: سارو کَسنزانی در نخستین دیدار با رحمتعلیاوف از ازبکستان مبارزه میکند. وزن ۶۰ کیلوگرم: اشکان هاشمی با "کانیشف" از قزاقستان دیدار میکند. وزن ۶۳ کیلوگرم: امیرمحمد رستمپور در گام نخست با "لین وی" از چینتایپه مبارزه میکند. وزن ۶۶ کیلوگرم: محمدصالح مصباحی در اولین دیدار با "کریماوف" ازبکستانی پیکار خواهد داشت. وزن ۷۰ کیلوگرم: ماهان ساجدی به مصاف "گولوموف" از ازبکستان خواهد...
قرعهکشی رقابتهای بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعهکشی رقابتهای بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا درر آستانه قزاقستان آغاز شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. 29 مهرماه؛ اعزام ملیپوشان نوجوانان و جوانان بوکس ایران به قزاقستان قرعه کشی مسابقات بدین شرح است:نوجوانانوزن 46 کیلوگرم: مهدی روزبهانی در گام نخست به مصاف "قرباناوف" از ازبکستان میرود. وزن 54 کیلوگرم: پویا کریمیان در اولین مبارزه به مصاف "بادر الصدرانی" اماراتی میرود. وزن 57 کیلوگرم: سارو کَسنزانی در نخستین دیدار با رحمتعلیاوف از ازبکستان مبارزه میکند.وزن 60 کیلوگرم: اشکان هاشمی با "کانیشف" از قزاقستان دیدار میکند.وزن 63 کیلوگرم: امیرمحمد رستمپور در گام نخست با...
مراسم قرعهکشی رقابتهای ووشو مسابقات کامبت گیمز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ سومین دوره بازیهای رزمی جهان «کامبت گیمز» از 28 مهرماه لغایت 2 آبان ماه در ریاض عربستان برگزار میشود که تیم ملی ووشو کشورمان صبح روز گذشته (پنجشنبه 27 مهرماه) جهت حضور در این پیکارها عازم ریاض شد.جهت شرکت در کامبت گیمز؛ ووشوکاران ایران عازم ریاض شدندبر همین اساس مراسم قرعهکشی پیکارهای ساندا این بازیها امروز(جمعه 28 مهر) برگزار شد و 3 نماینده ساندا ایران حریفان خود را شناختند.محمدمهدی رضایی در وزن 70- کیلوگرم به مصاف نماینده لبنان میرود. محمدرضا ریگی در وزن 85- کیلوگرم با دیگر نماینده...
سانداکاران ایران حریفان خود را در کامبت گیمز شناختند. حریفان سانداکاران ایران در کامبت گیمز مشخص شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین دوره بازیهای رزمی جهان «کامبت گیمز» از ۲۸ مهرماه تا ۲ آبان ماه در ریاض عربستان برگزار میشود. تیم ملی ووشو کشورمان صبح روز گذشته (پنجشنبه ۲۷ مهرماه) جهت حضور در این پیکارها عازم ریاض شد. بر همین اساس مراسم قرعهکشی پیکارهای ساندا در این بازیها امروز (جمعه ۲۸ مهرماه) برگزار شد و سه نماینده ساندا ایران حریفان خود را شناختند. محمدمهدی رضایی در وزن ۷۰- کیلوگرم به مصاف نماینده لبنان میرود. محمدرضا ریگی در وزن ۸۵- کیلوگرم با دیگر نماینده لبنان پیکار خواهد کرد. در بخش زنان نیز و در...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات گرندپری چین به مدت ۳ روز و با حضور ۹ تکواندوکار از کشورمان در سالن «شانگسی» شهر تائویان برگزار خواهد شد. با برگزاری قرعه کشی روز نخست این مسابقات در ۳ وزن ۵۸- کیلوگرم آقایان و ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم بانوان، نمایندگان ایران حریفان خود را شناسایی کردند. در وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی حاجی موسائی در سمت پایین جدول ابتدا باید با «جورجی شریف سلیم» از مجارستان دیدار کند؛ حاجی موسائی در صورت برتری به دیدار برنده تایلند و کره جنوبی میرود. در همین وزن و در بالای جدول ابوالفضل زندی ابتدا با «جوزپ تسکیرا» از کرواسی رو به رو میشود و در صورت برتری...
مرحله سوم رقابتهای گرندپری تکواندو در سال ۲۰۲۳ در حالی از فردا آغاز خواهد شد که نام مبینا نعمتزاده در جدول مسابقات دیده نمیشود. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سومین مرحله مسابقات گرندپری تکواندو از صبح فردا(سهشنبه - 18 مهر ماه) در شهر تائویان در کشور چین آغاز خواهد شد و نمایندگان تکواندوی کشورمان به رقابت با رقبای خود میپردازند.بر همین اساس جدول روز نخست مسابقات و حریفان کشورمان در اوزان 58- کیلوگرم آقایان و 57- کیلوگرم بانوان مشخص شدند و در میان تعجب اسم مبینا نعمتزاده نماینده کشورمان در جدول وزن 49- کیلوگرم دیده نمیشود.با توجه به سابقه سر وزن نرسیدن مبینا نعمتزاده در فینال مسابقات گرندپری 2022، باید دید این بار نیز او...
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از چین، قرعه کشی مسابقات کاراته در بازیهای آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ امروز برگزار شد و نمایندگان کاراته ایران رقیبان خود را شناختند. وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار در دور نخست استراحت دارد و در دور دوم به مصاف برنده بنگلادش و مالزی دیدار میکند. وزن ۵۵- کیلوگرم: فاطمه سعادتی در دور نخست به مصاف نماینده ماکائو میرود. سعادتی در صورت پیروزی دور دوم با برنده ویتنام و چین تایپه دیدار می کند. وزن ۶۱- کیلوگرم: آتوسا گلشادنژاد در دور نخست به مصاف سارا العامری امارات می رود و در صورت برتری در دور دوم به مصاف برنده ماکائو و ویتنام دیدار می کند. وزن ۶۸- کیلوگرم: مبینا حیدری در دور نخست به مصاف نماینده اندونزی...
ملی پوشان کشتی فرنگی و آزاد ایران حریفان خود در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی را شناختند. رقابتهای کشتی که امید زیادی به مدال آوری آنها می رود، از صبح روز چهارشنبه آغاز می شود به گزارش مشرق، رقابتهای کشتی فرنگی بازیهای آسیایی هانگژو در حالی از صبح فردا آغاز میشود که مراسم قرعهکشی اوزان ۶ گانه این رشته امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند تا از فردا روی تشک بروند. در وزن ۶۰ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست به مصاف گیانندر از هند میرود و در صورت پیروزی در مرحله بعد با برنده دیدار چین تایپه و قزاقستان رو در رو خواهد شد. در وزن ۶۷ کیلوگرم دانیال سهرابی در دور اول با یو از...
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای کشتی فرنگی بازیهای آسیایی هانگژو در حالی از صبح فردا آغاز میشود که مراسم قرعهکشی اوزان ۶ گانه این رشته امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند تا از فردا روی تشک بروند. در وزن ۶۰ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست به مصاف گیانندر از هند میرود و در صورت پیروزی در مرحله بعد با برنده دیدار چین تایپه و قزاقستان رو در رو خواهد شد. در وزن ۶۷ کیلوگرم دانیال سهرابی در دور اول با یو از کره شمالی مسابقه میدهد و در صورت برتری با برنده دیدار کرهجنوبی و اندونزی رو در رو خواهد شد. در وزن ۷۷ کیلوگرم امین کاویانینژاد در دور اول با کیم از کرهجنوبی دیدار...
به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، مس کرمان از ساعت ۱۸ امروز دوشنبه میزبان فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود. مس کرمان درحالی در کرمان میزبان فجر خواهد بود که با ۴ امتیاز وضعیت خوبی در جدول ندارد و در رده یازدهم قرار گرفته است. بازیهای هفته پنجم لیگ دسته یک فوتبال جام آزادگان با بازی مس شهربابک به عنوان یکی دیگر از نمایندگان استان با پارس جنوبی جم از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در شهرستان جم ادامه خواهد یافت. مس شهربابک با یک امتیاز در ردههای آخر لیگ دسته اول قرار داشته و از وضعیت مناسبی برخوردار نیست. منبع: خبرگزاری مهر
رهبری و پاکدامن حریفان خود در بازیهای آسیایی هانگژو را شناختند. به گزارش خبرنگار اعزامی برنا، علی پاکدامن و محمد رهبری در جدول یک و دو اسلحه سابر مردان حریفان خود را شناختند. پاکدامن دارای رنکینگ ده جهان دومین شمشیرباز و سرجدول دور اول مقدماتی خواهد بود که باید با حریفانی از قزاقستان ازبکستان عراق نپال و هنگ کنگ مبارزه کند. رهبری نیز در جدول دوم با رده ۳۱ جهان حریف کرهای و حریفانی از ازبکستان، تایلند، ویتنام و اردن و عربستان را در پیش خواهد داشت. شایان ذکر است از هر کشور دو شمشیرباز سهمیه حضور در رقابت های انفرادی را خواهند داشت. انتهای پیام/ آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای...
مراسم قرعهکشی رقابتهای تکواندو در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار شد و ۱۰ تکواندوکار کشورمان رقبای خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات تکواندو در این دوره از بازیها از فردا (یکشنبه) با حضور 223 تکواندوکار در سالن ورزشی مرکز فرهنگی «لیان» شهر هانگژو با برگزاری مسابقات بخش پومسه آغاز میشود. دوشنبه سوم مهر ماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم مردان، 49- کیلوگرم زنان و بخش ترکیبی انجام میشود. تیم ملی ایران در بخش ترکیبی شرکت نمیکند.پوشش زنده افتتاحیه بازیهای آسیایی هانگژو| رژه کاروان ایران با پرچمداری فروغی و کیانی/ ابتکار چینیها در خلق آتش بازی+ عکس و فیلم مبینا نعمتزاده در وزن 49- کیلوگرم که...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مراسم قرعه کشی رقابتهای تکواندو در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار شد و 10 تکواندوکار کشورمان رقبای خود را شناختند.مسابقات تکواندو در این دوره از بازیها از فردا یکشنبه با حضور 223 تکواندوکار در سالن ورزشی مرکز فرهنگی «لیان» شهر هانگژو با برگزاری مسابقات بخش پومسه آغاز میشود. دوشنبه سوم مهرماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم مردان، 49- کیلوگرم زنان و بخش ترکیبی انجام میشود. تیم ملی ایران در بخش ترکیبی شرکت نمیکند.مبینا نعمت زاده در وزن 49- کیلوگرم که 22 تکواندوکار حضور دارند پس از یک دور استراحت به دیدار برنده مبارزه تاجیکستان و فیلیپین میرود. نعمت زاده در مرحله یک چهارم نهایی یکی از تکواندوکاران قزاقستان،...
به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی رقابتهای تکواندو در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار شد و 10 تکواندوکار کشورمان رقبای خود را شناختند. مسابقات تکواندو در این دوره از بازیها از فردا یکشنبه با حضور 223 تکواندوکار در سالن ورزشی مرکز فرهنگی «لیان» شهر هانگژو با برگزاری مسابقات بخش پومسه آغاز میشود. دوشنبه سوم مهرماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم مردان، 49- کیلوگرم زنان و بخش ترکیبی انجام میشود. تیم ملی ایران در بخش ترکیبی شرکت نمیکند. مبینا نعمت زاده در وزن 49- کیلوگرم که 22 تکواندوکار حضور دارند پس از یک دور استراحت به دیدار برنده مبارزه تاجیکستان و فیلیپین میرود. نعمت زاده در مرحله یک چهارم نهایی یکی از تکواندوکاران قزاقستان، فلسطین یا ژاپن...
مراسم قرعهکشی رقابتهای ساندا بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند. قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است: ۵۲-کیلوگرم زنان:الهه منصوریان در گام نخست به مصاف الینا نپال میرود و در صورت برتری در این دیدار در مرحله بعدی با پاکستان دیدار خواهد داشت. ۶۰-کیلوگرم زنان:شهربانو منصوریان در دیدار نخست با سانداکاری از ترکمنستان پیکار میکند و در صورت کسب برتری در این مبارزه باید به مصاف برنده دیدار چین و تایپه برود. در وزن ۶۰- کیلوگرم مردان:شجاع پناهی در مرحله نخست باید به مصاف یمن برود. در صورت کسب برتری باید با برنده پیکار نپال و قرقیزستان دیدار کند. ۶۵-کیلوگرم مردان:افشین سلیمی در مرحله نخست با قرعه استراحت روبهرو شده است. وی در گام...
به گزارش خبرنگار اعزام جام جم به هانگژو، قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است: ۵۲-کیلوگرم زنان:الهه منصوریان در گام نخست به مصاف الینا نپال میرود و در صورت برتری در این دیدار در مرحله بعدی با پاکستان دیدار خواهد داشت. ۶۰-کیلوگرم زنان:شهربانو منصوریان در دیدار نخست باترکمنستان پیکار میکند و در صورت کسب برتری در این مبارزه باید به مصاف برنده دیدار چین و تایپه برود. در وزن ۶۰- کیلوگرم: شجاع پناهی در مرحله نخست باید به مصاف یمن برود. در صورت کسب برتری باید با برنده پیکار نپال و قرقیزستان دیدار کند. ۶۵-کیلوگرم مردان:افشین سلیمی در مرحله نخست با قرعه استراحت روبهرو شده است. وی در گام دوم این پیکارها باید با برنده رقابت نمایندگان سریلانکا و ویتنام دیدار کند....
با برگزاری مراسم قرعهکشی اوزان مختلف، سانداکاران ایران حریفان خود را شناختند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعهکشی رقابتهای ساندا بازیهای آسیایی 2022 هانگژو برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.ووشو در بازیهای آسیایی| سیفی در اندیشه پوکر طلایی؛ خواهران منصوریان به دنبال طلسمشکنی قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است:52-کیلوگرم زنان: الهه منصوریان در گام نخست به مصاف الینا نپال میرود و در صورت برتری در این دیدار در مرحله بعدی با پاکستان دیدار خواهد داشت.60-کیلوگرم زنان: شهربانو منصوریان در دیدار نخست با سانداکاری از ترکمنستان پیکار میکند و در صورت کسب برتری در این مبارزه باید به مصاف برنده دیدار چین و تایپه برود.در وزن 60- کیلوگرم مردان: شجاع پناهی در مرحله نخست باید...
رقبای سانداکاران ایرانی در بازیهای آسیایی هانگژو مشخص شدند. به گزارش خبرنگار اعزامی برنا، با برگزاری مراسم قرعهکشی اوزان مختلف، سانداکاران ایران حریفان خود را شناختند. قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است: ۵۲-کیلوگرم زنان: الهه منصوریان در گام نخست به مصاف الینا نپال میرود و در صورت برتری در این دیدار در مرحله بعدی با پاکستان دیدار خواهد داشت. ۶۰-کیلوگرم زنان: شهربانو منصوریان در دیدار نخست باترکمنستان پیکار میکند و در صورت کسب برتری در این مبارزه باید به مصاف برنده دیدار چین و تایپه برود. در وزن ۶۰- کیلوگرم: شجاع پناهی در مرحله نخست باید به مصاف یمن برود. در صورت کسب برتری باید با برنده پیکار نپال و قرقیزستان دیدار کند. ۶۵-کیلوگرم مردان: افشین سلیمی در مرحله...
به گزارش خبرگزاری فارس، آئین قرعهکشی رقابتهای ووشو نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی که به میزبانی هانگژو چین پیگیری میشود، ظهر امروز (شنبه - یکم مهرماه) برگزار شد و طی آن ووشوکاران ایران در بخش ساندا(مبارزه) حریفان خود را شناختند. تیم ووشو کشورمان در بخش ساندا با ۶ نماینده شامل ۴ مرد و ۲ زن در این پیکارها حضور دارد. امیر اوجاقی سرمربی و علی دهقان مربی تیم ساندا مردان هستند و در بخش زنان نیز راضیه طهماسبی به عنوان سرمربی هدایت تیم را بر عهده دارد. امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو کشورمان نیز، تیم را همراهی میکند. قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است: ۵۲- کیلوگرم زنان: الهه منصوریان در گام نخست به مصاف “الینا چائودهاری” از نپال میرود و در صورت...
به گزارش قدس آنلاین، مرحله مقدماتی رقابتهای والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی که با شرکت ۲۷ تیم از بیست و هشتم شهریور در زمینهای ساحلی شهر نینگبو کشور چین آغاز شده بود با صعود دو تیم برتر گروههای هشت گانه و خداحافظی ۱۱ تیم حذف شده وارد مرحله دوم خود شد. تیمهای ملی والیبال ساحلی ایران نیز که با کسب سه پیروزی متوالی، بدون شکست و بدون ست باخته بهعنوان تیمهای اول گروههای F و H به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات راه یافته بودند، امشب با قرعه کشی انجام شده در جدول تک حذفی قرار گرفتند و رقبای خود را برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر مسابقات شناختند. بر این اساس، تیم الف ایران متشکل از بهمن...
مراسم قرعه کشی مسابقات جودوd نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ برگزار شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعهکشی مسابقات جودوی نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی هانگژو 2022 امروز (جمعه 31 شهریور) در دهکده بازیها انجام شد و چهار نماینده جودوی ایران در بخش مردان و بانوان حریفان خود را شناختند.جام کاسپین| جودوکاران ایران به 4 مدال برنز رسیدندابوالفضل محمودی نماینده وزن 66-کیلوگرم کشورمان دور اول باید به مصاف جودوکار کشور کره شمالی برود. برنده این دیدار به مصاف نماینده کره جنوبی که دور اول با قرعه استراحت روبرو بوده، میرود. جودوکار کره جنوبی مدال آور بازیهای المپیک و مسابقات قهرمانی جهان است. در این وزن 25 جودوکار شرکت کردهاند. وزنکشی این دیدار روز شنبه اول مهرماه...
مراسم قرعه کشی مسابقات جودو در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی هانگژو۲۰۲۲ امروز جمعه ۳۱ شهریورماه در دهکده بازیها انجام شد و چهار نماینده جودو ایران در بخش مردان و بانوان حریفان خود را شناختند. به گزارش طرفداری، ابوالفضل محمودی نماینده وزن ۶۶-کیلوگرم کشورمان دور اول باید به مصاف جودوکا کشور کره شمالی برود. برنده این دیدار به مصاف نماینده کره جنوبی که دور اول با قرعه استراحت روبرو بوده، می رود. جودوکار کره جنوبی مدال آور بازیهای المپیک و مسابقات قهرمانی جهان است. در این وزن ۲۵ جودوکا شرکت کرده اند. وزن کشی این دیدار روز شنبه یکم مهرماه انجام می شود و روژ دوم مهرماه مسابقات در این وزن برگزار خواهد شد. مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم...
مراسم قرعه کشی مسابقات جودو در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی هانگژو۲۰۲۲ امروز جمعه ۳۱ شهریورماه در دهکده بازیها انجام شد و چهار نماینده جودو ایران در بخش مردان و بانوان حریفان خود را شناختند. ابوالفضل محمودی نماینده وزن ۶۶-کیلوگرم کشورمان دور اول باید به مصاف جودوکا کشور کره شمالی برود. برنده این دیدار به مصاف نماینده کره جنوبی که دور اول با قرعه استراحت روبرو بوده، میرود. جودوکار کره جنوبی مدال آور بازیهای المپیک و مسابقات قهرمانی جهان است. در این وزن ۲۵ جودوکا شرکت کرده اند. وزن کشی این دیدار روز شنبه یکم مهرماه انجام میشود و روژ دوم مهرماه مسابقات در این وزن برگزار خواهد شد. مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان دور...
آفتابنیوز : رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۳ جهان از فردا پنجشنبه در بلگراد صربستان آغاز میشود و شاگردان حسن رنگرز در ۱۰ وزن به روی تشک میروند. همچنین در ۶ وزن این رقابتها سهمیه المپیک توزیع میشود. قرعه کشتیگیران ایران به ترتیب زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست با لوسونیچ از صربستان مسابقه میدهد. در این وزن ۲۰ کشتی گیر حضور دارند. در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسننژاد با حافظ اف از آمریکا مسابقه میدهد. در این وزن ۴۰ نفر به میدان میروند. در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده تیبیلوف از صربستان و سلیموف از لهستان میرود. در این وزن ۲۴ نفر حضور دارند. در وزن...
قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان بعد از ظهر امروز در شهر بلگراد صربستان برگزار شد. به گزارش طرفداری، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزها 30 شهریور لغایت 2 مهرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می شود. نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم که 21 شرکت کننده دارد، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سابولس لوسونس از صربستان می رود. الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان در گروه دادمرز حضور دارد. در وزن 60 کیلوگرم که 41 نفر حضور دارند، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ اف از آمریکا مبارزه می کند. ژولومان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان و کریم...
قرعهکشی اوزان دهگانه رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان امروز (چهارشنبه) در شهر بلگراد صربستان برگزار شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان سیام شهریور تا دوم مهر ماه در شهر بلگراد صربستان برگزار میشود. قرعهکشی اوزان دهگانه این مسابقات برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:براساس این گزارش، در وزن 55 کیلوگرم که 21 شرکتکننده دارد، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سابولس لوسونس از صربستان میرود. الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان در گروه دادمرز حضور دارد.در وزن 60 کیلوگرم که 41 نفر حضور دارند، مهدی محسننژاد پس از استراحت در دور...
قرعهکشی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۳ جهان انجام شد. به گزارش ایسنا، رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۳ جهان از فردا پنجشنبه در بلگراد صربستان آغاز میشود و شاگردان حسن رنگرز در ۱۰ وزن به روی تشک میروند. همچنین در ۶ وزن این رقابتها سهمیه المپیک توزیع میشود. قرعه کشتیگیران ایران به ترتیب زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست با لوسونیچ از صربستان مسابقه می دهد. در این وزن ۲۰ کشتی گیر حضور دارند. در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسننژاد با حافظ اف از آمریکا مسابقه میدهد. در این وزن ۴۰ نفر به میدان میروند. در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده تیبیلوف از صربستان و...
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات بین المللی سوئیس در شرایطی طی روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه در شهر بازل برگزار می شود که با تصمیم کادرفنی تیم ملی کاراته مردان ایران بهمن عسگری، سجاد گنج زاده و مهدی خدابخشی سه تن از اعضای تیم اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو، در این رقابتها حضور دارند. در وزن ۷۵_ بهمن عسگری در گام نخست مقابل کاراته کا کشور آلمان به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی به مصاف نمایند کشور میزبان خواهد رفت، در این وزن ۲۳ کاراته کا حضور دارند. در جدول وزن ۸۴_ در شزایطی ۲۰ نفر حضور دارند که مهدی خدابخشی در گام نخست استراحت دارد و سپس مقابل حریف ایتالیایی خود روی تاتامی می رود. سجاد...
قرعه کشی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در شهر بلگراد صربستان انجام شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، مسابقات قهرمانی جهان کشتی از روز جمعه -۲۵ شهریورماه- تا -۲۸ شهریورماه- در شهر بلکراد صربستان پیگیری میشود. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به سرمربیگری پژمان درستکار در این رقابتها حضور دارد. مسابقات مقدماتی از ساعت ۱۲ ظهر فردا شروع خواهد شد. بر اساس برنامه اعلامی، مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور، مسابقات اوزان ۷۹، ۹۲، ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور و مسابقات اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم نیز روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار میشود. نتایج قرعه این رقابتها به شرح زیر است: در وزن ۵۷ کیلوگرم...
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات بین المللی سوئیس در شرایطی طی روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه در شهر بازل برگزار می شود که با تصمیم کادرفنی تیم ملی کاراته مردان ایران بهمن عسگری، سجاد گنج زاده و مهدی خدابخشی سه تن از اعضای تیم اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو، در این رقابتها حضور دارند. در وزن ۷۵_ بهمن عسگری در گام نخست مقابل کاراته کا کشور آلمان به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی به مصاف نمایند کشور میزبان خواهد رفت، در این وزن ۲۳ کاراته کا حضور دارند. در جدول وزن ۸۴_ در شزایطی ۲۰ نفر حضور دارند که مهدی خدابخشی در گام نخست استراحت دارد و سپس مقابل حریف ایتالیایی خود روی تاتامی می رود. سجاد...
تیمهای شهرداری بندرعباس، شناور سازی پی پشت قشم و فولاد هرمزگان نمایندگان استان دراین فصل از مسابقات هستند. تیم شهرداری بندرعباس در گروه نخست با تیمهای فولاد نوین اهواز، چوکای تالش، سپیدرود رشت، شهدای رزکان البرز (پاس تهران)، پاس همدان، شهرداری ماهشهر، شهرداری بم، آریو اسلامشهر (بهمن تهران)، شهدای بابلسر، نیروی زمینی تهران، آینده سازان اردبیل، کیان سام بابل (شهدای ساری) و سامیت نو تهران (تهران یاسا) همگروه است. دیگر نمایندگان استان تیمهای فولاد هرمزگان و شناور سازی قشم نیز در گروه دوم با تیمهای شهرداری همدان، شهرداری نوشهر، شهید اورکی اسلامشهر (آکادمی کیا)، شهید قندی یزد، بعثت کرمانشاه، نیکا پارس چالوس، نود ارومیه، اسپاد الوند تهران، اترک بجنورد، شاهین تابان بوشهر، سرخپوشان پاکدشت و کویر مقوا تهران رقابت میکنند....
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، وزن کشی پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوای قهرمانی جهان امروز دوشنبه ۲۰ شهریور در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و کشتی گیران ایران حریفان خود را شناختند. بر اساس قرعه در دور اول کشتی گیران کشورمان در پنج وزن دوم به شرح ذیل رقابت خواهند کرد: در وزن ۶۱ کیلوگرم؛ محمد سیاه وشی با کشتی گیر قزاقستان مصاف میکند. در وزن ۷۰ کیلوگرم؛ کیوان محمد زارعی با حریف قزاقستانی خود رودررو خواهد شد. در وزن ۷۹ کیلوگرم؛ حسین نوری در دور اول با کشتی گیر هندی مبارزه میکند. در وزن ۹۲ کیلوگرم؛ عرفان ستاری با کشتی گیر هند مصاف خواهد کرد. در وزن ۱۲۵ کیلوگرم؛ محمدرسول قمرپور در...
به گزارش خبرنگار اعزامی گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما؛ وزن کشی پنج وزن اول مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان صبح امروز - یکشنبه ۱۹ شهریور در بیشکک قرقیزستان اجام شد و کشتی گیران ایران حریفان خود را شناختند. بر اساس قرعه در دور اول کشتی گیران کشورمان در پنج وزن به شرح ذیل رقابت خواهند کرد: در وزن ۵۷ کیلوگرم ابوالفضل جامه داری با کشتی گیر اوکراین مصاف میکند. در وزن ۶۵ کیلوگرم کیوان رستم آبادی با حریف آمریکایی خود رودرو خواهد شد. در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین دریکوند در دور اول با کشتی گیر میزبان مبارزه میکند. در وزن ۸۶ کیلوگرم حمیدرضا کنعانی با کشتی گیر ترک مصاف خواهند کرد. در وزن ۹۷ کیلوگرم علی شکیبازاده...
فصل جدید رقابتهای لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور با حضور ۷ تیم از جمله فولاد هرمزگان از ۱۳ مهر آغاز میشود. این رقابتها در دو گروه برگزار میشود که تیم فولاد هرمزگان در گروه ب با تیمهای هیئت یزد، هیئت خوزستان، و آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد رقابت میکند. باشگاه خبرنگاران جوان هرمزگان بندرعباس
قرعهکشی رقابتهای جام کشتیآزاد دیمیتری کرکین مشخص شد. به گزارش ایمنا، قرعهکشی مسابقات کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین انجام شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به این صورت است که در وزن ۶۵ کیلوگرم ابراهیم الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده مبارزه میان ایوانوف و تروفیموف از روسیه مبارزه میکند. در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد بخشی در دور نخست با سبالوس از پرو کشتی میگیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف لی از کره جنوبی میرود. در وزن ۸۶ کیلوگرم علی منصوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان آنیل از هند و چیتادزه از بلاروس میرود. در وزن ۹۲ کیلوگرم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون کشتی، قرعه کشی این مسابقات انجام شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۶۵ کیلوگرم ابراهیم الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده مبارزه میان ایوانوف و تروفیموف از روسیه مبارزه میکند. در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد بخشی در دور نخست با سبالوس از پرو کشتی میگیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف لی از کره جنوبی میرود. در وزن ۸۶ کیلوگرم علی منصوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان آنیل از هند و چیتادزه از بلاروس میرود. در وزن ۹۲ کیلوگرم...
به گزارش خبرگزاری مهر، فرنگی کاران پنج وزن دوم بزرگسالان ناشنوایان صبح امروز - چهار شنبه 15 شهریور ماه وزن کشی شدند. بر اساس قرعه در دور اول کشتی گیران ایران به شرح ذیل رقابت خواهند کرد: در وزن 60 کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی به مصاف کشتی گیر ترکیه میرود. در وزن 67 کیلوگرم شهاب رحیمی با حریفی از ترکیه مصاف خواهد کرد. در وزن 77 کیلوگرم مسلم دهقانی به مصاف کشتی گیر ترکیه میرود. در وزن 87 کیلوگرم شیرزاد محکی با کشتی گیر قزاقستان مبارزه میکند. در وزن 130 کیلوگرم احمد امینی به مصاف کشتی گیر ترک می رود. هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است. کد خبر 5879187
روز نخست مرحله دوم رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۲۳ از فردا آغاز خواهد شد و چهار نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود خواهند رفت. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله دوم رقابتهای تکواندو گرندپری در سال 2023 از صبح فردا(جمعه - 10 شهریور ماه) در شهر پاریس کشور فرانسه آغاز خواهد شد و در روز نخست مبارزات اوزان 49- و 57- کیلوگرم بانوان و 58- کیلوگرم آقایان برگزار خواهد شد و چهار نماینده کشورمان به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت. در مبارزات وزن 58- کیلوگرم، مهدی حاجموسایی در گام نخست به مصاف دیونیسیوس راپسومانیکیس از یونان خواهد رفت و در صورت پیروزی با ویتو دلاکوئیلا از ایتالیا پیکار خواهد کرد. ابوالفضل زندی دیگر نماینده کشورمان در رقابتهای...
به گزارش خبرنگار مهر، در هفته پنجم لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران سه شنبه شب بازی دو تیم «پاس جوان» و «شهرداری چلیچه» در استادیوم شهدای خلیجفارس گناوه برگزار شد. در پایان این مسابقه، تیم «پاس جوان» موفق شد تیم «شهرداری چلیچه» را با نتیجه ۴ بر سه شکست دهد. گلهای «پاس جوان» را رسول ملاح، محسن فتوت، احمد رضا منصور زاده و محمود مسعودی نیا به ثمر رساندند. همچنین تیم «موج نوین» دیگر نماینده شهرستان گناوه در این رقابتها در استادیوم شهدای نفت آبادان به مصاف تیم شهید «جهان نژادیان» این شهر رفت که این بازی نیز با نتیجه ۵ بر ۲ به نفع نماینده گناوه به پایان رسید. برای نماینده گناوه ایمان لیراوی (۲)، سید مهدی هاشمی،...
به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه قرعهکشی مرحله حذفی بیستودومین دوره رقابتهای والیبال مردان آسیا امشب (دوشنبه 30 مرداد) در سالن کنفرانس هتل دیاکو ارومیه برگزار شد. بدین ترتیب شش تیم برتر مسابقات (صدرنشینان شش گروه مقدماتی) حریفان مرحله نخست حذفی خود را شناختند که به قرار زیر است: ایران – پاکستان ژاپن – بحرین چین – هند چینتایپه – عراق قطر – تایلند کره جنوبی – اندونزی برنامه کامل این مرحله متعاقبا اعلام میشود. انتهای پیام
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ نفر شرکت کرده اند، علی احمدی وفا در دور اول به مصاف لوکاس بنزینگ از آلمان میرود و در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر، در دور دوم با دنیس فلورین میهای دارنده مدال برنز بزرگسالان اروپا از رومانی کشتی میگیرد. در وزن ۶۰ کیلوگرم که با حضور ۲۲ نفر برگزار میشود، امیررضا ده بزرگی در دور نخست با کمال سوگیلی از ترکیه مبارزه میکند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف هانگشنگ وی یو از چین میرود. در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۲۱ شرکت کننده دارد، احمدرضا...
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مراسم قرعهکشی سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال آقایان باشگاههای کشور برگزار شد. تیمهای هندبال فولاد مبارکه سپاهان، گیتیپسند و پرواز هوانیروز از اصفهان در لیگ برتر حضور دارند و با تیمهای نفت و گاز گچساران، پلیمر خلیج فارس خرمآباد، آلومینیوم اراک، زغالسنگ طبس، مس کرمان، پیکان خراسان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و فرازبام خائیز دهدشت به رقابت خواهند پرداخت. طلاییپوشان در هفته نخست لیگ برتر هندبال در شهرآورد اصفهان به مصاف پرواز هوانیروز خواهند رفت و گیتیپسند با زغالسنگ طبس بازی خواهد کرد. براساس برنامهریزیها هفته اول سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ۱۳ شهریور ماه برگزار میشود؛ تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در دوره گذشته لیگ برتر به...
خبرگزاری آریا-قرعه کشی اوزان دهگانه رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان بعد از ظهر امروز (یکشنبه 22 مرداد) در شهر امان کشور اردن برگزار شد.به گزارش خبرگزاری آریا، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در رقابتهای کشتی آزاد جوانان جهان به شرح زیر است:در وزن 57 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مری بازاربایف از قزاقستان و روسلان سولووی از اوکراین میرود.در وزن 61 کیلوگرم که 24 شرکت کننده دارد، علی خرمدل در دور نخست با مارک آریاس آلوارز از اسپانیا کشتی میگیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف آکیلبک اورماتوف از قرقیزستان میرود.در وزن 65 کیلوگرم...
به گزارش قدس آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج قرعهکشی نمایندگان ایران در رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان به شرح زیر است: در وزن 57 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مری بازاربایف از قزاقستان و روسلان سولووی از اوکراین میرود. در وزن 61 کیلوگرم که 24 شرکت کننده دارد، علی خرمدل در دور نخست با مارک آریاس آلوارز از اسپانیا کشتی میگیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف آکیلبک اورماتوف از قرقیزستان میرود. در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 26 نفر برگزار میشود، محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول،...
قرعه کشی اوزان دهگانه رقابتهای کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان بعد از ظهر امروز در شهر امان کشور اردن برگزار شد. نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مری بازاربایف از قزاقستان و روسلان سولووی از اوکراین میرود. در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۴ شرکت کننده دارد، علی خرمدل در دور نخست با مارک آریاس آلوارز از اسپانیا کشتی میگیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف آکیلبک اورماتوف از قرقیزستان میرود. در وزن ۶۵ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۲۶ نفر برگزار میشود، محمدرضا شاکری...
به گزارش قدس آنلاین، رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان از ۱۳ تا ۱۵ مردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار میشود. قرعهکشی این مسابقات برگزار شد که قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، اهورا خاطری در دور نخست با دانیل نگرو از مولداوی مبارزه میکند و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان بادوجان از ازبکستان و آقاشیرین آقاشرینوف از روسیه میرود. در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۲۰ شرکت کننده دارد، سام سیار در دور اول به مصاف روپش از هند میرود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان عبدالمالک جلالالدیناف از ازبکستان و بشیر وردیف...